Artykuły

Serdecznie zapraszamy Państwa na Benefis znanej, lubianej i cenionej artystki, piosenkarki pochodzącej z Puław - Danuty Błażejczyk pt. "Taki cud i miód". Wraz z nią na scenie Puławskiego Ośrodka Kultury Dom Chemika w sobotę 30 stycznia 2016 r. o godzinie 18.00 wystąpią równie znani, lubiani i cenieni artyści Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Prowadzenie koncertu Marek Makuch.

 

Nie jest już żadną tajemnicą, bo zawsze przed każdą uroczystą Galą informujemy Państwa o wyborze Kapituły Konkursu. Trzydziestą czwartą wyróżnioną Tytułem Honorowym Pozytywnie Zakręcony w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Tytuł Honorowy Pozytywnie Zakręcony będzie w tym roku Pani Danuta Błażejczyk, za długoletnie pozytywne zakręcanie i łączenie ludzi dobrym humorem, niezwykłym uśmiechem i ciepłem bijącym ze sceny oraz piosenką śpiewaną przez Nią od kilkudziesięciu lat.To wyróżnienie zostało przyznane również za stworzenie i stałe podsycanie "Apetytu na kulturę" - fundacji, która ma za zadanie wspieranie wszelkich inicjatyw kulturalnych, ich łatwy i szeroki odbiór.To dla nas wielki zaszczyt aby gościć Panią Danutę na jej rodzinnej ziemi puławskiej. Tu się urodziła, wzrastała, uczyła, przyjaźniła, śpiewała, kochała, aby po wielu latach spędzonych na wielu scenach świata powrócić tu na swój Benefis.

 

Bilety są do nabycia w Puławskim Ośrodku Kultury Dom Chemika.

 

Danusiu czekamy na Ciebie i na Twoich Gości. Już dziś rozgrzewamy nasze serca do ciepłego przyjęcia Was i dłonie do oklasków.

Odsłon artykułów:
524705