VOX Gościem Specjalnym Festynu i Gali Konkursu - Międzynarodowy Dzień Pozytywnie Zakręconych Wyspa Wisła Stężyca 16-08-2014

POZYTYWNIE ZAKRĘCONY zespół wokalnyVOX Laureatem Konkursu i gościem specjalnym Festynu rodzinnego z okazji Międzynarodowego Dnia Pozytywnie Zakręconych wraz z Galą Finałową II edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Tytuł Honorowy "Pozytywnie Zakręcony".

Cała impreza odbędzie się w ośrodku rekreacyjno-wypoczynkowym Wyspa Wisła w Stężycy koło Dęblina w dniu 16-go sierpnia 2014 r. Początek o godzinie 10.00.

Dla uczestników Festynu przygotowujemy wiele niezwykłych atrakcji w tym m.in.: piknik historyczny, zlot zabytkowych i współczesnych samochodów i motocykli, pokazy ratownictwa drogowego, wybory Miss i Mistera Pozytywnie Zakręconych, skoki na bungie, loty balonem, zwiedzanie największych w Europie uprawę orchidei, a dla najmłodszych dmuchane zamki, zjeżdżalnie, wesołe miasteczko. Poza tym odbędą się liczne konkursy i turnieje, w tym Turniej Sołtysów o Koło Sołtysa Wąchocka, Turniej Przedsiębiorców o Fotel Prezesa, konkurs "Pływanie na czym się da", regaty wioślarskie oraz regaty rowerów wodnych.

Zwieńczeniem Festynu będzie Gala Finałowa II edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Tytuł Honorowy "Pozytywnie Zakręcony", która rozpocznie się w amfiteatrze punktualnie o godzinie 18.00, podczas której wyłonieni i wyróżnieni zostaną Laureaci Konkursu - osoby, instytucje, organizacje, wydarzenia, produkty lub usługi, wyróżniające się pozytywnym zakręceniem, dobrą energią i sprawiające, że ludziom w Polsce oraz na całym świece żyje się coraz lepiej i radośniej.

Laureatami pierwszej edycji Konkursu byli m.in.: Teleexpress, Województwo Lubelskie, Miasto i Gmina Wąchock, Marian Opania. Tegoroczni Laureaci to równie niezwykle pozytywnie zakręcone osobowości i osobistości - osoby i instytucje z pierwszych strona gazet i ekranów TV. Przyjedźcie a sami się przekonacie.

Galę swoimi występami uświetnią znani i lubiani artyści polskich estrad - grupa wokalna VOX oraz pokaz Fire Show Pierwszej Puławskiej Grupy Tańca z Ogniem DYPTAM. Festyn zakończy zabawa taneczna, mamy nadzieję, że wczesnym niedzielnym porankiem.

To niezwykłe przedsięwzięcie swoimi Patronatami Honorowymi objęli między innymi Wojewoda Lubelski i Marszałek Województwa Lubelskiego, a medialnymi - media ogólnopolskie i regionalne.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w tej niezwykłej zabawie i w tym wyjątkowym pozytywnie zakręconym miejscu i dniu, jak też sponsorów i partnerów, bez których niemożliwe byłoby zorganizowanie tego przedsięwzięcia. To dzięki nim wstęp na Festyn i Galę jak i koncert artystów może być bezpłatny. Niektóre atrakcje typu wesołe miasteczko, bungie, balon czy gastronomia z oczywistych względów będą odpłatne.

FOTORELACJA

 

 

 

Odsłon artykułów:
524692