Lubelski Cech Naturoterapeutów i Radiestetów

Laureat II edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Tytuł Honorowy „Pozytywnie Zakręcony”® w kategorii INSTYTUCJE w stopniu SUPER Certyfikat nr 0022

Pierwszy dziś Laureat w tej kategorii to organizacja, która zrzesza ludzi mających nie tylko wiedzę wyuczoną, ale przede wszystkim specjalne wrodzone umiejętności i predyspozycje, pozwalające na uprawianie wielu zawodów związanych z naszym zdrowiem fizycznym i duchowym od A - Akupresura do Z - ziołolecznictwo.

Są wśród nich profesjonalni bioenergoterapeuci, radiesteci, zielarze, biomasażyści, psychotronicy, specjaliści od zwykłych - niezwykłych, skutecznych terapii alternatywnych. Bioterapeuci wykorzystują oddziaływanie jednego organizmu na drugi przy wykorzystaniu wszechobecnej wirującej bioenergii.

Dzięki doświadczeniu i pasji swoich członków organizacja ta prowadzi kursy i szkolenia, szerzy niedocenianą często wiedzę pochodzącą z całego świata z zakresu medycyny ludowej, słowiańskiej, chińskiej, japońskiej, polinezyjskiej czy tybetańskiej, mającej realny pozytywny wpływ na nasze zdrowie i życie.

 

 

Odsłon artykułów:
627326