Adam Uliczny

Laureat III edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Tytuł Honorowy Pozytywnie Zakręcony® w kategorii LUDZIE w stopniu SUPER Certyfikat nr 0026.

Laureat pochodzi z Lublina. Posiada wykształcenie z zakresu ochrony środowiska, informatyki, zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

Cechują go niezwykła wiara, siła ducha, dobra energia, pozytywne podejście do życia, wytrwałość w dążeniu do celu oraz niezwykła skromność. Uczestniczy w biegach i maratonach na terenie całej Polski, zaraża i wciąga innych do zdrowego stylu życia i otwartości do ludzi, działa społecznie, rozumie i wspiera potrzebujących, a także udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych.

 

W tym roku odbył dwie samotne, piesze pielgrzymki, które zaczynały się w lubelskiej katedrze. W marcu i kwietniu przebył 1950 km by dotrzeć do Watykanu na kanonizację papieży Jana Pawła II i Jana XXIII, a w sierpniu wyruszył do Fatimy szlakiem sanktuariów maryjnych i w ciągu dwóch miesięcy przebył około 3850 km. Jednym z przystanków na jego drodze, który wspomina najlepiej było Opactwo Cysterskie w Wąchocku.

 

Podczas pielgrzymek zanosi do sanktuariów maryjnych modlitwy i prośby swoje i innych napotkanych ludzi, zbiera fundusze na cele charytatywne i przekazuje je takim instytucjom jak Centrum Jana Pawła II. Swoje kroki przebyte podczas pielgrzymek  wycenił na 1 grosz za 1 przebyty krok, a zdobyte w ten sposób środki zasiliły konto fundacji "Koocham" wspierającej rozwój dzieci niepełnosprawnych.

 

Zapraszamy do odwiedzenia profilu Adama Ulicznego na Facebooku.

 

Odsłon artykułów:
627333