Grażyna Hryniewska-Kalicka

Laureatka II edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Tytuł Honorowy „Pozytywnie Zakręcony”® w kategorii LUDZIE w stopniu SUPER Certyfikat nr 0015

Laureatka to znana i lubiana dziennikarka, która od początków swojej kariery w Sztandarze Ludu a następnie w Dzienniku Lubelskim i Wschodnim była zaangażowana w sprawy społeczne, zawsze otwarta na ludzi i chętna do pomocy.

Pełniła funkcję prezesa Lubelskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy RP a jej niezwykła osobowość i ciepły, przyjazny styl pisania sprawiły, że uznawana jest za twórczynię dziennikarstwa "serdecznego".

Spiritus Movens wielu akcji charytatywnych, Metamorfoz Urody Życia, wiceprezes Fundacji "Mali Szczęśliwcy" im. Janusza Korczaka.

Niekwestionowany autorytet w sprawach mody, twórczyni i redaktor naczelna Magazynu Rodzinnego "Uroda Życia" a następnie nowego tytułu "Uśmiech Życia".

W 2012 roku wyróżniona tytułem "Młodego Dinozaura" przyznawanym aktywnym zawodowo dziennikarzom z długoletnim stażem. Była gościem specjalnym Króla Tajlandii.

Odsłon artykułów:
627361