Krzysztof Grabczuk

 

Laureat II edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Tytuł Honorowy „Pozytywnie Zakręcony”® w kategorii LUDZIE w stopniu SUPER Certyfikat nr 0016

Zapalony sportowiec, reprezentant Polski w zapasach, zwycięzca turniejów ogólnopolskich oraz międzynarodowych, trener medalistów, Mistrzów Polski, Europy oraz Świata, sędzia na wielu prestiżowych zawodach w tym na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie, sędzia honorowy Międzynarodowej Organizacji Zapaśniczej, prezes Polskiego Związku Zapaśniczego oraz wiceprezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Wspaniała kariera sportowa to jednak nie wszystko. Człowiek ten zaznał trudów bycia przedsiębiorcą, co jak się okazało nie jest zadaniem łatwym, ale pozwoliło mu to na lepsze rozumienie ludzi borykających się na co dzień z wieloma wyzwaniami.

Ostatnie lata, bez reszty poświęcił polityce i jako Marszałek Województwa Lubelskiego w latach 2008 - 2010, a obecnie Wicemarszałek dąży do poprawy jakości życia w naszym województwie oraz kraju. Wyróżniony tytułami Ecce Homo co znaczy oto Człowiek, za pomoc ludziom słabym i potrzebującym, tytułem "Białego Kruka" za promocję zdrowego trybu życia oraz wieloma innymi.

Odsłon artykułów:
627357